248 słów o piżamce

Jest rano, są bamboszki, jest yerbka. A pisania nie będzie. Bo jestem dzisiaj kobietą zirytowaną. I żeby nie pogrążać się w złych myślach, nie drążyć i nie rozbierać na części pierwsze zamierzam te zirytowanie wyprzeć. Wiadomo jak – dawanda nigdy nie zawodzi. Zimowe piżamki – nadchodzę!

260 złotych za piżamkę???  Dawanda jednak zawodzi. Zimowe piżamki na allegro – nadchodzę!

Allegro jak zwykle w formie – śpiochy przebranie – od dzisiaj zamieniaj się co wieczór w seksowną, puchatą pandę – Twój mężczyzna nie będzie mógł się oprzeć! Królowie obciachowych prezentów pod choinkę. Może kupię siostrze taką piżamkę-myszkę? Ma nawet uszka! Nie żebym nie lubiła swojej siostry, ona po prostu jest fanką obciachu w kwestii strojów domowych – ma być słodko, milusio i cieplusio. Smutne jest to, że mama w ramach sprawiedliwości absolutnej kupuje nam z reguły to samo na święta, taaak – luby jest co roku uchachany po pachy.

„Sexi-flexi romantyczna ciepła piżamka” – mistrzowie marketingu!

Ciekawe które słowo występuje najczęściej w opisach allegro. Mam kilku kandydatów: sexi, hit, ekskluzywny,  super, exstra, hot, modne. Fuj.

Bardzo podobają mi się też modelki w tych piżamkach. Full make up, błyszczyk na ustach, loki zakręcone… Myślę, że gdyby w jakiejś aukcji modelki były rozczochrane, zarumienione i ziewające, to bym brała bez zastanowienia, nawet jeśli to by była piżamka w zakochane sarenki.

Poddaję się.  Praleczko – nadchodzę wywieszać mokre gacie! (w starej i wcale nie sexi hot hit piżamce)

________________________________________________________________________

Wygląda na to, że wieszanie mokrych gaci pochłonęło mnie na tyle, że już nie wróciłam…

About tycia